close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Nově na: Chudobka.blogspot.com

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Malé sobotní radosti

3. března 2013 v 1:07 | Renata Chudobová |  Kaleidoskop dní
Vlastně to začalo hned v pátek večer na country večeru s výbornou kapelou Poslední kovboj. S manželem, přáteli, dobrým jídlem a pitím jsem relaxovala v příjemné hospůdce po náročném pracovním týdnu. Chvilku před zalehnutím do peřin mi sjel pohled k pokojíku. Dva páry přezůvek mi udělaly velkou radost, konečně mám oba dva synátory doma.
Ráno mě probudilo první březnové sluníčko. Po dlouhé době jsem vyjela nakupovat na kole. Po hromadách sněhu na okrajích silnic nezůstalo zhola nic. V obchodě bylo sice přelidněno, ale vlídno a usměvavo. Když jsem po půl hodině otevřela dveře do bytu, stál za nima mladší syn s přeplněným kuchyňským odpadkovým košem. Chtěl ho vynést než se vrátím. Uděla mi tímhle malým gestem radost. Další překvapení na mě čekalo v kuchyni. Kluci uklidili čisté věci z myčky. Když o tyhle činnosti nemusím své dospělé potomky prosit, je to důvod k radosti.
Ale ani manžel nezůstal pozadu. Jeho nenechavé ruce a oslovení broučku a babulko vykouzlily úsměv na mé tváři hodný reklamy na zubní pastu Signál whitening. Radost mi udělala i orchidej, opět nasadila na krásný růžový květ.
Sobotní odpoledne prosvětlila i sms od přítele. Ozval se více jak po měsíci.
Radost mi udělala i kamarádka která večer na chvíli přišla pokecat. Další světlý bod a důvod k radosti. Stejně jako služba s prima kolegyní. Hned se mi líp pracovalo. Při čekání na příjem jsem z radosti vytvořila tenhle článek, na jehož závěr přikládám parafrázi: Z čeho se můžeš radovat dnes, neodkládej na zítřek.
P.S. Mladší syn také parafrázoval: Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří...budeš mít dva dny volna :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na fotografie a obrázky na tomto blogu, pokud u nich není uveden zdroj,
se vztahují veškerá autorská práva.