Myslet pozitivně s úsměvem na rtech Usmívající se

Horkýže Slíže v Prostějově

6. května 2013 v 17:13 | Renáta |  Hudba nejen pro mě
Tak mě manžel vytáhl po celodenní službě v práci na koncert.
Ale jak ve svém věku vím :-) takové akce dopadnou obvykle nad očekávání dobře. Když jsme dorazili a Ivoš (manžel)u vchodu zaplatil jen moji vstupenku(svou vyhrál v novinové soutěži), připadala jsem si jako vedoucí na táboře. Kolem mě samá omladina:-)
Místo v 19 začali hrát až v 19. Zahájila to zpěvačka Gygy
Tak trochu mi připomněla Báru Basikovu svým zvláštním hlasem. Nebylo jí moc rozumět, možná nesprávně naladěný zvuk? All celkový dojem: docela dobrý. Rozpohybovala nás všechny.
Potom přišla na řadu další kapela pro mladý, Dilemma. Jejich zpěvák měl moc hezký hlas. Jenže zpívali až na jednu písničku anglicky a ne slovensky, takže jsem opět nevěděla o čem se zpívá:-) Stejně jsem si to užívala.

No a ve 22 hodin to konečně začalo.
Horkýže Slíže spustili svoji prodkci. Přibylo i starších fanoušků slovenské kapely. Třeba kousek od nás se v rytmu jemně pohupoval i bývalý člen z bývalé Prostějovské kapely, kterého jsem nejen já coby puberťačka na zábavách zbožňovala. Protože slovenská kapela není zrovna moje krevní skupina, začátky byly troškurozpačité. Občas začala písnička v tom správném rytmu a v té správné "tvrdosti" , jenže pokračovala úplně jinak než jsme si představovali. Následoval náš výbuch smíchu a další pokus o to "zapařit si" :-)) Ale zpěvák to s publikem uměl. Na jeho "milujem Prostejov" hned tak nezapomenu. Ani další jeho hlášky neměly chybu. Krásný plyšový černý kocourek s červenýma očkama se nejspíš líbil úplně všem. No a když se roztočil i obří volant na pódiu, začalo to nabírat grády. Nálada byla výborná a my si koncert s manželem užívali.


Největší dvě pecky "Žužu" a L.A.G song zazpívali až nakonec. Tu druhou jsme si vlastně zazpívali skoro sami. Horkýže Slíže nás doprovodili hudbou. Bylo to parádní.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je pro tebe hudba důležitá?

Ano, velice důležitá 62% (62)
Ano 7% (7)
Jak kdy, podle nálady 31% (31)
Není 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na fotografie a obrázky na tomto blogu, pokud u nich není uveden zdroj,
se vztahují veškerá autorská práva.