Myslet pozitivně s úsměvem na rtech Usmívající se

Listopad 2017

Možná přijde i kouzelník...

28. listopadu 2017 v 8:00 | Chudobka1970 |  Téma týdne
Když jsem si ráno přečetla název tématu týdne, jako mávnutím kouzelného proutku se múj splím rozplynul. Naskočila mi totiž scénka z jednoho staršího zábavného tv pořadu. Ve své době velmi populárního. No a protože smíchu není nikdy dost, bavte se se mnou...
Černoch a Srstka v legendárním pořadu Možná přijde i kouzelník
Nejsou ti dva kouzelní?


Originál klip k parodované písničce.

Videa na blogu

16. listopadu 2017 v 10:46 | Chudobka1970 |  Téma týdne
Každý z nás se na svém blogu prezentuje jinak. Píšeme články, skládáme básničky, příběhy či povídky na pokračování, reportáže z cest nebo třeba glosujeme. Téměř všichni svoje povídání doplňujeme fotkami. Ať už vlastními nebo půjčenými v webu.
Několikrát jsem se pokusila z vlastních smínků vytvořit video. Je to sice náročné na čas, ale baví mě to. Vybírám použitelné fotky, řadím je za sebe. Pak k nim dodám nějakou tu hudbu. Používám k tomu program, který mi nabízí placené i neplacené melogie nebo celé skladby. No a když se mi zdá, že mám hotovo, kliknu na kouzelné tlačítko a vyrobím film. Stává se ze mě scénárista, střihač, zvukař a rejža v jednom.
Abych svoje dílko mohla publikovat na blogu, potřebuju ho mít uložené na YouTube. Vytvořila jsem si dva profily. Jeden slouží k ukládání hudby, návodů na háčkování, frvolitek, 3D origami a jiných ručních práciček, které miluju. No a ten druhý ukrývá moje poklady. Jednak soukromá rodinná videa a pak ta mnou vytvořená videa určená pro blog.
Kromě rozpohybovaných obrázků mám i klasická videa. Mnou natočený videozáznam, prostříhaný a zvukově upravený.
Takže nejsem ta úplně klasická "youtuberka". Přesto tyhle stránky využívám, abych svoje dílka mohla zveřejňovat na svém blogu.


Se zpožděním zpracované fotky z letošního podzimního setkání Ženského klubu v Kojetíně.


Ještě přidávám dvě starší videa :-D

Návod na 3D origami rybku

A nakonec jedno opravdové video z naší dobrodružné dovolené.


Výstava dětí

12. listopadu 2017 v 19:42 | Chudobka1970 |  Kaleidoskop dní
Pátek nestál za nic, dokud jsem nejela prodat lístky z předprodeje. Když se mi to povedlo, zašla jsem si do obchodu koupit sladkou, vlastně slanou odměnu. Čirou náhodou jsem tak do slova a do písmene narazila na velice dojemnou výstavu. Moje špatná nálada se v mžiku rozplynula. Ti malí prckové se musí prát o své místo na slunci, místo aby si hráli a radovali se a já fňukám nad ztraceným dvojkoncertem. Chudobko, styď se!!!

Obrázky a fotky mluví samy za sebe, není třeba žádný komentář.
Děti jsou prostě úžasné.
Na fotografie a obrázky na tomto blogu, pokud u nich není uveden zdroj,
se vztahují veškerá autorská práva.