Myslet pozitivně s úsměvem na rtech Usmívající se

Březen 2019

Háček, kniha a telka

24. března 2019 v 16:04 | Chudobka1970 |  Kaleidoskop dní
Skoro všecek volný čas věnuji háčku, knize a prezentaci. Té, v poslední době, dávám asi nejvíc. Příští týden ve čtvrtek budu mít přednášku na Urologickém sympóziu v hotelu Dlouhé Stráně na téma angiosarkom penisu. Upřímně, mám bobky už teď, i když vím, že to nějak zvládnu, jako vždycky. Přednášela jsem zatím všeho všudy třikrát a pokaždé jsem se dopředu klepala a pak to docela ušlo.
Dřív než jindy čtu. Doslova hltám příběhy jeden za druhým. Jako bych měla dohnat nějaký ztracený čas. Nejsou to jen romance. Pouštím se i do thrillerů a kriminálek. Přečetla jsem slavného Sněhuláka od Nesbo. Pro mě tedy nic moc. Moc se s tím babral.
Když háčkuju, dívám se na telku. Netuším, jak jsem toho schopná, ale zvládnu obojí. Je fakt, že si pouštím hlavně přírodopisné filmy a pohádky. Nebo filmy, které jsem už viděla.
Jak už jsem řekla, hodně, skoro pořád, háčkuju. Původně jsem si myslela, že sem vložím proklik na můj druhý blog, ale pak mi došlo, že jsem tam vlastně nic nového nenahrála. Prostě sedím, sleduji film a háčkuji. Kolegyně z práce chtěla pro vnučka spidermama. Návod v turečtině jsem stáhla z pinterestu. Myslím, že se mi nakonec povedl docela hezký pajduláček...

Nejhorší byl ten pavouk, v návodu totiž nebyl...


Pro kamarádčinu mámu dvě kočičky


Z boku je výšivka


Kolega sestřička chtěl pro brášku méďu


Kolegyňka má dvě malé holčky, panenky andělky musely být úplně stejné.


Pro jednu nemocnici v Praze.
Nedoklubko dalo výzvu a já, stejně jako spousta dalších háčkulinek ji s radostí přijala.


Byla jsem zvědavá, jestli ho zvládnu.
Šlo to vcelku hladce.


Ne, to nejsou všechny hračky. Některé jsem dělala víckrát, treba andělky nebo medvídky. Teď mám před dokončením jednorožce. V dubnu máme s Ženským klubem sraz. Pokud pojedu, tak povezu asi jen opičáka. Všechno ostatní je rozdané. Jestli tam budu, záleží na počasí. Pokud bude hezky, tak jedeme Hačky, což je cyklistické otvírání sezóny pro náš region. Pokud bude škaredě, tak se uvidím s holkama ze Ženského klubu v Kojetíně. Včera jsem si jako tréning vyjela na kole Kosíř. Ale o tom až příště.

Na fotografie a obrázky na tomto blogu, pokud u nich není uveden zdroj,
se vztahují veškerá autorská práva.